Geliniyle arasından su sızmıyor… Düğün kavgası bitti, şimdi bir de torun haberi gelse…

Ünlü isimleri yeni yıl telaşı sardı… Gösteri dünyasının yıldızları ya tatil cennetlerine gitti ya da evlerinde kalıp yaklaşan yılbaşını sevdikleriyle kutlamak için bir araya geldi.

Geçen hafta süper lüks yatlarıyla Bahamalar’a tatile giden Beckham ailesi de hafta başında evlerine döndü. Ve yanlarına dört çocukları ve gelinleri Nicola Peltz’i de alarak kalabalık bir aile yemeğinde kutlama yaptı.

Beckham ailesi Noel ve yılbaşı kutlamaları için tam kadro bir araya geldi

Ailenin ünlü gelini Nicola Peltz bu neşe dolu Noel yemeğinden birbirinden eğlenceli anları TikTok hesabından paylaştı. Aşçılığa meraklarıyla tanınan David ve Brooklyn Beckham tarafından hazırlanan yemek ve sonrasındaki aile eğlencesinden özel anlar aile üyelerinin sosyal medya hesaplarından anbean paylaşıldı.

Kocasının ailesiyle geçirdiği Noel sabahını belgeleyen bir TikTok videosu yayınlayan Nicola Peltz bu videoda kayınvalidesiyle şakalaşmalarından kesitlere de yer verdi.

Kalabalık aile tatillerini birlikte geçirirken Nicola Peltz ve Victoria Beckham arasındaki yakınlaşma da gözlerden kaçmadı

Sevimli videoda 28 yaşındaki yıldız model ve oyuncunun 24 yaşındaki eşi Brooklyn’le kameraya bakarken Victoria Beckham’ın parmaklarını kullanarak onlara tavşan kulakları yaptığı görüldü.

Bir başka anda ise eski Spice Girls şarkıcısı ve Peltz kameraya öpücükler kondururken birbirlerine sokuldular. Peltz ayrıca, Victoria Beckham’ın çöpü çıkarmak zorunda kalmaktan şikâyet ettiği bir klibe yer vererek kayınvalidesiyle şakalaştı.

Ailenin yılbaşı yemeğini baba oğul Beckham’lar birlikte hazırladı

Nicola Peltz, geçen hafta da Beckham’larla Bahamalar’daki tatile katılmış, gelin ve kayınvalidenin plajda karşılıklı dans ettikleri video çok ses getirmişti.

Nicola Peltz, ünlü bir model ve oyuncu olmasının yanı sıra ABD’nin en ünlü ve zengin iş insanlarından, milyarder Nelson Peltz ve eski bir model olan Claudia Heffner’in kızı. Brooklyn Beckham’la büyük bir aşk yaşayan ve evlenen Peltz’in Victoria Beckham’la kavgası düğünden beri gündemden düşmüyordu.

Nicola Peltz, çektiği tatlı videolarla kayınvalidesine takılırken herkes aşırı “havalı” oluşuyla bilinen Victoria Beckham’ın pijamalarıyla çöp çıkardığı bu anlara şahit oldu

Gelininin ünü ve serveti yüzünden onun gölgesinden kaldığı için gergin olduğu söylenen Victoria Beckham, biricik oğlu Brooklyn’nin karsına olan aşkını fazlaca ve abartılı şekilde dile getirmesinden de pek memnun değildi…

En azından dedikodu sayfaları baştan beri böyle yazdı… Üstelik bu iki ünlü ve güçlü kadın tam da düğün günü büyük bir kavganın kahramanları oldular. O günden sonra da aralarının hep bozuk olduğu, Brooklyn Beckham’ın da bu yüzden ailesinden uzaklaştığı söylendi durdu.

Epeydir kavgalı oldukları söylenen Victoria Beckham ve Nicola Peltz’in arasından artık su sızmıyor

Hatta dışarıdan bakıldığında çok mutlu bir hayatı olan, istediği her şeye sahip gibi görünen Victoria Beckham’ın da bu yüzden gözyaşı döktüğü iddia edildi. Gelin kayınvalidenin son zamanlarda sergilediği bu sıkı fıkı pozlar ve yayınlanan videolar da bu yüzden epey ses getirdi.

Aileye yakın bir kaynak o dönemde basına “Birbirlerine katlanamıyorlar ve konuşmuyorlar. Düğüne kadar olan süreç korkunçtu” diye demeç vermişti. İkilinin arasında gelinlik yüzünden kavga yaşandığı ortaya çıkmıştı.

Brooklyn Beckham, kendisi doğduğunda babası David’in 23 yaşında olduğunu söylemiş, artık çocuk yapmak için hazır olduğunu açıklamıştı… Ancak bu konudaki kararı karısı Nicola’ya bıraktığını söylemişti… Geliniyle arasını düzelten Victoria Beckham da artık ünlü çiftten bir torun bekliyor

Nicola Peltz’in Victoria Beckham’ın düğün planlamasına dahil olmasına engel olduğu ve bu süreçte ikilinin iletişiminin olmadığı ortaya atılmıştı. Nicola Peltz babasının malikanesindeki gösterişli düğününde yeni kayınvalidesinin ünlü markası yerine Valentino’dan bir gelinlik giyerek gelin olmasıyla ipler iyice kopmuştu.

Ünlü gelin Nicola Peltz geçtiğimiz yaz Variety’ye verdiği demeçte “Victoria’nın bir tasarımını giyecektim ve bunu gerçekten istiyordum ama birkaç ay sonra atölyesinin bunu yapamayacağını fark etti ve ben de başka bir elbise seçmek zorunda kaldım” demişti.

Victoria Beckham’ın oğlunun düğünündeki asık suratlı hali ve düğünden sonra oğlu ve geliniyle çok az görüşmesi de bu kavga söylentilerinin doğu olduğuna yorulmuştu. Brooklyn Beckham eşi ve annesinin arasının açık olduğu yönündeki söylentileri yalanlamıştı. Ancak iki kadın ancak son birkaç aydır birbirlerine yaklaştı ve mutluluk pozları vermeye başladı…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x