İnsanları Yeme Düşüncesinin Onu Cinsel Açıdan Tahrik Ettiğini Söyleyen Adam, “Yaptığım Yamyamlık Değil” Dedi!

ABD’de yaşayan Oliver adındaki bir adam çocukluğundan beri var olan cinsel fetişini açıkladı. Soft White Underbelly’e konuşan genç adam yaşadıklarını anlattı. Detaylar içerikte!

Asla gerçek olamayacağını bildiği halde çok acayip fetişi olan bir adamın yaşadıkları son günlerde yabancı basının gündeminde.

Oliver adındaki bu adam, toplumda genellikle görünmez olan insanlarla, evsizlerle, seks işçileriyle, fakirlerle ve hastalarla röportaj yapan Soft White Underbelly ile konuştu.

Oliver, insanları yeme düşüncesiyle “cinsel olarak tahrik olan” ve ABD’nin Indiana eyaletinde yaşayan transseksüel bir adam.

Genç adam, insanları yemek için cinsel istek duymasını yamyamlık olarak görmüyor. Ona göre bu, bir ilişkiden haz almak için elde edilmesi gereken bir zorunluluk.

Transseksüel adamın içinde bulunduğu duruma tıp literatüründe “vorarephilia” deniyor. Kısaca “vora” olarak da anılan bu kavrama göre yeme eylemi cinsellikle birleştirilir.

Cinsel sapkınlık olarak tanımlanan bu kavrama göre vorarefilik fanteziler gerçek hayatta gerçekleştirilemediğinden, genellikle internette paylaşılan hikayeler veya çizimlerle ifade edilirler.

Bu cinsel arzuya sahip Oliver da içinde bulunduğu durumu “Benim fetişim Kuzuların Sessizliği korku filmindeki gibi değil; daha çok Manga çizgi filmlerinin gerçeküstü tarzında” şeklinde açıklıyor.

Beş yaşından beri cinsel fetişi olduğunu söyleyen Oliver aynı zamanda dünyada nadir görülen bir yeme bozukluğundan da muzdarip.

Olivar’da travma sonrası stres bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, panik bozukluğu, otizm spektrum bozukluğu, DEHB, majör depresyon ve gıda alımı bozukluğunun bir araya geldiği “çok bilinmeyenli bir yeme bozukluğu” var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x