Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Kötü Kadını Wilma Elles Üçüncü Kez Anne Oldu

Hepimizin ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinin Caroline’i olarak tanıdığı ünlü oyuncu Wilma Elles, uzun süredir ekranlardan uzak bildiğiniz gibi. Yıllar önce Türk vatandaşlığı alan Elles, ülkemizde eşi Mehmet Şah Çelik ile yaşamaya devam ediyor. İkili bugün kızları Tiara Manolya’ya kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Şimdiye kadar pek çok yapımda rol alsa da hepimizin aklına Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Caroline’i olarak kazınan Wilma Elles, bir süredir yalnızca beyazperde işlerinde rol alıyor.

Almanya doğumlu olan Elles, 2008 yılına kadar yurt dışında sürdürdüğü kariyerini daha sonrasında Türkiye’de sürdürme kararı almıştı.

Daha sonrasında Türkiye’de aşık olmuş ve evlenme kararı almıştı.

İlk evliliğini 2014 yılında Kerem Göğüş ile gerçekleştiren Wilma Elles, 2019 yılında sonlandırdığı evliliğinden Milat ve Melodi adında iki çocuk sahibi olmuştu.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz yıl Mehmet Şah Çelik ile dünyaevine girmişti.

2022 yılında bir süredir aşk yaşadığı avukat Mehmet Şah Çelik ile evlenme kararı alan Wilma Elles, İzmir’de düzenledikleri 20 kişilik bir nikah töreni ile dünyaevine girmişti.

Ardından geçtiğimiz Haziran ayında hamile olduğunu ve üçüncü kez anne olacağını açıklamış “Ailemizi inşallah büyüteceğiz” demişti.

İkiz çocukları Milat ve Melodi’ye kardeş beklediklerini ve çok heyecanlı olduklarını paylaşan Wilma Elles, minik bebeğine ‘Büyük bir aşkla bekliyoruz seni’ demişti.

Ünlü oyuncunun hasreti sona erdi, küçük kızını kucağına aldığını duyurdu!

5 Ekim’de kucağına aldığı kızının fotoğraflarını bugün paylaşan Wilma Elles, kızının adının Tiara Manolya olduğunu da söyledi.

“Rüyalar gerçekleştiğinde….🙏🤍🧿✨ Çok şükür 🙏🙏🙏🙏🧿🤍”

Ailece verdiği pozlar çok tatlı, gören tüm meslektaşları, arkadaşları ve sevenleri “Maşallah” dileklerini iletmeden geçmedi.

😍

Biz de minik Tiara Manolya’ya ailesi ile birlikte uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x